پن زیتون

پن زیتون

ویژگی:

* ۱۰۰% فاقد صابون و مواد قلیائی.
* ماده شوینده ملایم و سورفکتانت فعال منافذ پوست را بطور عمیق پاک می کند.
* ترکیبات فعال فرمولاسیون حاوی روغن زیتون و پروتئین ابریشم، فیتوسترول ها و پنتنول سبب نرمی و لطافت پوست می گردند.
* فرمولاسیون نرم کننده حاوی روغن زیتون با دارا بودن ظرفیت چربی رسانی، تعادل میزان چربی پوست را در هنگام شستشو برقرار نموده و از تخریب لایه چربی پوست ممانعت می نماید.
ترکیبات مرطوب کننده دارای اینولین، که یک الیگوساکارید طبیعی سازگار با پوست می باشد، سبب نرمی و آبرسانی به پوست می گردد.
* سد طبیعی دفاعی اسیدی پوست را تقویت و محافظت می نماید.

مواد اصلی تشکیل دهنده مرطوب کننده ها عبارتند از؛ پترولاتوم، روغن معدنی، لانولین و دیمتیکون. گلیسیرین، پروپلین گلایکول، پروتئین ها، اوره و ویتامین ها نیز آب را جذب لایه بیرونی پوست می کنند. برخی مرطوب کننده ها حاوی اسید آلفا هیدروکسی (AHA) هستند.
بعد از اینکه مرطوب کننده مناسب پوستتان را پیدا کردید، هر روز پوست تان را با آن مرطوب کنید. با این کار گام بلندی جهت رفع خشکی پوست و پیشگیری از ایجاد چین و چروک بر می دارید. البته مرطوب کننده ها نمی توانند چین و چروک هایی را که قبلا ایجاد شده اند از بین ببرند، زیرا ریشه این چروک ها بسیار عمیق است. اما مرطوب کردن پوست در کمتر دیده شدن این چروک ها موثرند.
بهتر است مرطوب کننده را بر پوست خیس و مرطوب بزنید. برای پی بردن به ضرورت این کار می توانید اسفنج خشکی را تصور کنید که هنگام خشکی اگر به آن مرطوب کننده ای بزنید هیچ فایده ای ندارد، اما اگر قبل از آن، اسفنج را با آب خیس کنید و سپس مرطوب کننده را به آن بزنید، اسفنج مرطوب کننده را جذب می کند. پوست شما هم عملکردی مشابه دارد.
فراموش نکنید مرطوب کننده ای که برای پوستتان استفاده می کنید نباید با مرطوب کننده ای که بر بدنتان می زنید یکی باشد، زیرا پوست صورت شما نازک تر و حساس تر از بدن تان است. به همین دلیل باید از آن به صورت ویژه ای مراقبت کنید. همچنین از مرطوب کننده ای متناسب با نوع پوست تان استفاده کنید. اگر پوست تان حساس است، بهتر است از مرطوب کننده ضدحساسیت استفاده کنید. اگر پوستتان چرب است، باید از مرطوب کننده ای سبک و فاقد چربی استفاده کنید.
اگر دارای پوستی خشک هستید، از مرطوب کننده ای قوی استفاده کنید و اگر پوست شما ترکیبی از چند نوع است، صورتتان را با مرطوب کننده ای سبک مرطوب کنید، سپس به قسمت های خشک تر مرطوب کننده ای قوی و چر

photo_2016-08-29_16-45-02

ویژگى هاى خاص :

√ با ۲۶% چربی مؤثر و کاهش از دست رفتن آب از سطج پوست،باعث نرمی و لطافت پوست می گردد.
√ اثر مرطوب کنندگی این محصول تا ۲۴ ساعت پس از مصرف پایدار خواهد بود.
√ حاوی ۲% ویتامین E جهت خنثی نمودن رادیکالهای آزاد و جلوگیری از پیری زودرس پوست می باشد.
√ با امولسیون روغن در آب به راحتی جذب پوست گردیده و پس از مصرف هیچ گونه اثری از خود باقی نمی گذارد.
√ فاقد کمودوژن،الکل، فلزات سنگین مضر و هر گونه مواد رنگی می باشد.

این مطلب را با دیگران به اشتراک گذارید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *